Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

Sıkça Sorulan
Sorular

Koltuk Döşemesini Değiştirmeli miyim?

Koltuklarınızın eskidiğini ve yıprandığını düşünüyorsanız ve evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız Sınırsız Kumaş çeşitlerimizle  koltuklarınızın döşemesiniz rahatlıkla yeniliyebilirsiniz.

Koltuk Kumaşlarında Ne Kadar Çeşit Sunabilirsiniz?

Profesyonel bir şekilde 35 yıldır hizmet veren firmamız sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermektedir. 20 farklı Textil kumaş firmaları ile çalışmalar yürüten firmamız her daim kaliteden ödün vermemektedir.

Her Koltuk Tamir Edilir mi?

Geniş uzman kadromuz ile her türlü koltuk kanepe modelini tamir edebilmekteyiz. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Cilalama Nedir?

Mobilya cilalama işlemiz mobilyalarınızın tahta kısımlarının istediğiniz renkte boyanıp tekrardan cilalanması işlemidir. Bu konuda uzman olan ustalarımız sayesinde yıllara meydan okuyan eşyalarınız ilk günkü gibi bir görünüme kavuşmaktadır.

Koltuk Döşeme Değiştirme Fİyatları Ne Kadar?

Koltuk döşeme fiyatlarımız her daim makul seviyelerdedir. Koltuk döşeme fiyatlarımız koltuk modeline ve yıpranma payına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için lütfen WHATSAPP iletişim numaramıza yazınız.

İnternette Gördüğüm Modeli Yapabilirmiyiz?

Her zaman dediğimiz gibi sektörün en geniş ve en profesyonel usta kadrosuna sahibiz bu sayede göstermiş olduğunuz her koltuk modelini son teknolojik cihazlarımız sayesinde rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Koltuk Döşeme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Koltuk döşeme işlemi koltuk modeline ve üzerinde ne kadarlık işlem uygulanacağına göre değişmektedir. Ortalama olarak işletmemiz 10-15 gün içerisinde koltuk döşeme işlemlerini bitirmektedir.

Koltuklarım Sıfır Gibi Olur Mu?

Müşteri memnuniyetine oldukça büyük önem veren işletmeyiz sizlere makul fiyatlardan sunmuş olduğu hizmetleri sayesinde mobilyalarınızı adeta sıfıra almış gibi bir görünüme kavuşturmaktadır. Sitemizi ve instagram hesabımızı inceleyerek daha önce yapmış olduğumuz koltukları görebilirsiniz.

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.