Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizŞark Köşesi İmalatı

Şark köşesi Anadolu’ nun özellikle de Diyarbakır’ ın ev dekorasyon kültürüdür. Çok eski tarihe dayanan bu kültür hala varlığını sürdürmektedir. Ülkemiz ve dünyanın birden fazla yerinde Türkler evlerini ya da iş yeri dekorasyonu için şark odası ile dizayn etmektedir. Bunu yapmalarının birden fazla nedeni bulunur. İlk sırada kendi kültürümüzü yansıtmak gelmektedir. Batı ya da başka bölgelerden alınan bir kültür değildir. Bir diğer sebep ise hem farklı bir tasarım şekli olması hem de sıcak sohbet ortamı oluşturmasıdır.

Şark köşesi imalatı yapan firmamız birden fazla dizayn modeli ile sıcak sohbetlerinizi daha keyifli hale getirmektedir. Şark köşesi doğu kültürünü yansıtan bir dekorasyon ve ev tasarım modelidir. Genel olarak sedir takımları ya da minder takımlarından oluşan şark köşesi tasarımları son dönemlerde oldukça dikkat çekici tasarımlara sahiptir.

Şark Köşesi İmalatında Kullanılan Malzemeler

  • Sedir,
  • Minder,
  • Duvar için halı ya da kilim,
  • Zeminde kullanılmak üzere hali ya da kilim,
  • Duvarda kullanılmak üzere ahşap raf,
  • Duvarda kullanılacak ahşap raf üzerinde kullanılmak için bakır aksesuarlar,
  • Odanın orta kısmında sehpa ya da masa,
  • Ortaya bakır sini ve ahşap ayaklar.

Yukarıda saydığımız ürünlerin tamamının olması elbette zorunlu değil. Mesela sedir alacak bir bütçeniz yok ise bunun yerine sizler için özel olarak dizayn ettiğimiz minderleri dizerek de şark köşesi yapabilirsiniz. Sıralamış olduğumuz diğer aksesuarlar tamamen sizin tercihinize kalmış ürünlerdir. Diyarbakır’ da şark köşesi evlerde en çok kullanılan tasarımlardandır. Bunun bilincinde olan firmamız yenilikçi ve modern tasarımları ile eşi benzeri olmayan şark köşesi imalatı yapmaktadır.

Şark Köşesinde Neler Bulunur?

Şark köşesi eşyaları arsında genel olarak sedir, minder, kilim, halı, ahşap sehpa, aplik, otantik avize, şark köşesi için uygun perde, ahşap raflar, bakır siniler, bakır semaver, bakır saat ve bakır sürahi ve maşrapa takımları bu siniler üzerinde sergilenir. Saydıklarımız genel olarak şark köşesi aksesuarları olarak adlandırılır.

Diyarbakır’da bulunan firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz model ve renklere sahip şark köşesi takımlarına sahip olabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe, uzman ekip arkadaşlarımız ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile firmamız bölgenin lideri konumundadır.

Eşi benzeri olmayan şark köşesine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey  aktasdoseme.com adresinden bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.