Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizSandalye Yüz Değişimi

Sandalye yüz değişimi, koltuk değişimi, ofis berjerleri ve çok daha fazlası Diyarbakır’ da bulunan firmamız ile ilk günkü temiz ve konforlu haline ulaşır. Seneler evvel satın aldığınız sandalyeler zaman geçtikçe ilk günkü kalitesi ve konforunu kaybederek dinlenme zamanlarınızı adeta bir işkenceye çevirebilir. Firmamız yaptığı sandalye tamir ve döşeme işlemlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınız günkü konfora sahip olmanızı sağlıyor.

Mobilya ve sandalyelerinizin döşemelerinin değişimi için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman firmamız tarafından gönderilen araç ile mobilyalarınızı evinizden alarak işlem yapılacak olan atölyemize getirir. Atölye öncelikle döşeme soyma işlemi yapılır. İskelet kısmında hasar bulunuyor ise onarımı gerçekleştirilir. İhtiyaç var ise boyama işlemi yapılır boyanın kurumasının ardından seçmiş olduğunuz desen ve renkteki yeni döşemelik kumaşın monte edilme işlemi yapılır.

Firmamızda bulunan ekip arkadaşlarımız Diyarbakır’ ın en tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptıkları döşeme işlemlerini büyük bir titizlik içinde yaparak ortaya mükemmel dizaynlar çıkarırlar.

Sandalye Model Değişiminde İskeletin Önemi

Firmamızda yapılan sandalye model değişikliğine işlemler iskelet yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yani sizin mevcut olan sandalyeniz istediğiniz modele dönemeyebilir. Bunun iskelet yapısı ile alakalı olduğu asla unutulmamalıdır. Başka bir açıdan bakıldığı zaman ise evet sizin sandalyeniz dilediğiniz modele dönebilir, ama ustanız bu değişim sonucunda ortaya çıkan modelin ne olduğunu bildiğinden size olmaz ya da yaptırmayın diye bilgi verecektir.

Sandalye Model Değişim Fiyatları

Diyarbakır’ da bulunan firmamızın gerçekleştirdiği döşeme değişim işlemleri oldukça hızlı olup, mobilyalarınız alındıktan sonra haftalar süren bekleme süresi asla yaşanmaz. Unutmayın ki kaliteli hizmet yalnızca kaliteli kumaş veya hızlı hizmetten geçmez. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız hem iyi malzeme, hızlı teslimat ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Diyarbakır sandalye döşeme firmamız sizlere sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetleri hangi fiyat ile yapıyor merak etmeniz en doğal olan şey. Genel olarak kaliteli hizmet denildiği zaman kişilerin aklında yüksek fiyatlar oluşur. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Firmamızın aktasdoseme.com  adresinden bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de uygun fiyatlarımız sayesinde evinizdeki değişimi başlatın.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.