Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizKöşe Takımı

Köşe takımlarında odanızın ölçülerine göre büyütme ya da küçültme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu işlem mümkün mü? Köşe takımlarının boyutları ile oynama yapılabilir mi?

Diyarbakır’ da bulunan firmamız tarafından ihtiyacınıza uygun olarak büyütme ya da küçültme işlemi yapılabilmektedir. Bu işlem için öncelikli iş ustamızın köşe takımınızı görmesi gerekmektedir. Sonra ki aşama ise köşe koltuğun şu an ki ölçüsü ile istediğiniz ölçü bilgilerini öğrenmemiz gerekir. Ardından böyle bir işlemin yapılıp yapılamayacağı, yapılabilecek ise maliyetinin ne olacağı hakkında size bilgi verilir.

Köşe takımlarında ölçü küçültme ya da büyütme işlemi yapılabilmesi için genellikle yüz değişimi de yapılması gerekir. Koltuğunuzun yüzü temiz ve değişime ihtiyaç duymuyor fakat sadece boyutlarında oynama yapmak istiyorsanız bunun mümkün olup olmadığını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Köşe Koltuklarında Model Değişimi

Son dönemlerde gündemde olan kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte evlerimiz de küçülmeye başladı. Küçülen evlere ise kullanım kolaylığı sağlaması açısından ebatları küçük koltuk takımı ihtiyacı doğmaktadır.  Elimizde bulunan koltuk takımlarımızı mümkün olduğu kadar değerlendirerek daha fazla kullanım alanı istemekteyiz. Bu ihtiyaçlar dahilinde de koltuk takımlarınızda model değişikliği ya da tamirat yolu tercih edilmektedir.

Elinizde var olan koltuk takımlarını köşe takımına dönüştürebildiğimiz gibi yine var olan köşe koltuklarınızdan maksimum seviyede faydalanmanızı sağlıyoruz. Köşe koltuklarınızın kollarının çok kaba ya da gereğinden fazla büyük olduğunu düşünüyorsanız koltuklarınızın kolları tamamen iptal edilebilir ya küçültülebilir. Bu işlem içinde köşe takımlarınızın yüzlerinin tamamının değişime girmesine gerek yoktur. Tabi ki bu koşul modele göre değişkenlik göstermektedir. Ama şunu bilmekte fayda vardır köşe takımlarınızın kollarının tamamen iptal edilmesi ya da kollarının küçülmesi veya başka bir modele dönüşümünün yapılması mümkündür.

Köşe Koltuğunun Formunun Değiştirilmesi

Köşe koltuk takımınız bulunuyor ve yataksız siz de koltuk takımınızın yüz değişimi ile birlikte yataklı hale getirmek istiyorsunuz. Yataklı köşe takımınızın yatağını iptal etmek istiyorsunuz her iki durum içinde Diyarbakır’ da bulunan firmamız size çözümler sunuyor.

Evinizde değişimi başlatmak için daha fazla zaman kaybetmeyin aktasdoseme.com adresinden hemen bizimle iletişime geçin.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.