Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizKoltuk Model Değişikliği

Koltuklarınızdan sıkıldınız mı? Uzun zamandır kullandığınız koltuk takımınız bulunuyor. Onları atmak yerine modellerinde ufak ama büyük farklar yaratacak değişimler yapmaya ne dersiniz.

Diyarbakır koltuk model değişikliği yapan firmamız, iskeleti sağlam fakat kullanıma bağlı olarak deforme olan koltuk takımlarınızı dilediğiniz model ve renklerde tekrar dizayn ediyor.

Yenilemenin dışında da uzun süredir kullandığınız için artık modelinden bıktınız ve farklı bir modele sahip koltuk takımı almak istiyorsanız elinizde olan koltuk takımını dilediğiniz modele dönüştürebiliriz.  Diyarbakır koltuk model değişikliği yapan firmamız ile hayallerinizdeki koltuk modeline sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey şu an kullandığınız koltuk takımınızın ve olmasını istediğiniz modelin görüntüsünü bizimle paylaşmak olacaktır.

Koltuk model değişikliğinde fiyatlar nasıl belirlenmektedir,

  • Var olan koltuklarınızın modeli
  • İstediğiniz koltuk modeli
  • Seçmiş olduğunuz kumaşın metre fiyatları
  • Koltuklarınızın süngerlerinin komple değişip değişmeyeceği

Koltuk Model Değişikliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diyarbakır koltuk model değişikliği yapan firmamız mobilya imalatı yapabilecek donanıma sahip olan atölyeleri ile bizi tercih ettiğiniz zaman asla hayal kırıklığı yaşamazsınız. Koltuk model değişikliğinde eski koltuklarınızın tamamıyla sökülmesi gerekir. Sünger ve kenar kıyı en ufak bir kumaş parçası kalmayana dek bu işlem devam ettirilir. Aksi halde yeni kaplanan koltuklarınızın buruşma, toplanma gibi kötü görünümler meydana gelir.

En önemli konu ise iskelet bağlantı yerleridir. Koltuklarınızın kumaş kaplama işlemi yapılırken koltukların eskimi süngerlerinin de muhakkak yenilenmesi gerekir. Uzun yıllar boyunca kullanılmış olan eski sünger, aşınmış, yıpranmış ve çökmüş bir durumdadır. Döşemelik sünger seçiminde süngerin kalitesi çok önem arz etmektedir. Zira bu durum yenilecek olan koltukların konforu ve rahatlığında yüksek standartlar demektir.

Kumaş Seçimi Nasıl Yapılır?

Koltuklarınız için kumaş seçimi yaparken estetik kaygının yanı sıra mutlaka kaliteli kumaşlar seçmelisiniz. Örnek verecek olursak sıkı dokunan kumaşlar uzun seneler rahat bir kullanım imkânı sunar. Sık dokunan yünlü kumaşlar, keten, kadife ya da sık dokunmuş olan jüt, tay tüyü kumaşları tercih edebilirsiniz.

Diyarbakır’ da uzun senelerdir güvenilir ve kaliteli hizmeti ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamızla aktasdoseme.com   adresinden iletişime geçerek koltuk model değişikliği yaptırabilirsiniz.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.