Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizKoltuk Döşeme

Koltuk Döşeme Nedir?

Koltuk döşeme, koltuklarınızın kumaş ya da deri kaplanma süreci ve işlemin uygulamaya gelene kadar yapılan aşamaların tamamına verilen isimdir. Diyarbakır’ da koltuk döşeme işlemini uzman kişilere yatırmak modern ve kullanışlı koltuk takımlarına sahip olmak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk döşeme nedir nasıl yapılır? Koltuklarınızın kumaş ya da deri kaplanma işlemi ve bu işleme gelene kadar yapılan aşamaların tamamına verilen isimdir. Koltuk döşeme işlemi yapılmadan önce bazı aşamaların tamamlanması gerekir. Gelin hep birlikte Diyarbakır’ da bulunan firmamızda yapılan bu işlemin aşamalarına bir göz atalım.

Koltuk ya da kanepenizin oturulacak hale gelmesi için geçirdiği aşamalar;

  • İskelet hazırlanır,
  • Yay, lastik kolon adı verilen malzemeler ile oturma kısımları kapatılır,
  • Astar gerilme ve çakma işlemi uygulanır,
  • Sünger kaplama işlemi yapılır,
  • İç kısımlar dolgulanır ve kumaş ya da deri ile kaplam işlemi gerçekleştirilir,
  • Minderler hazır hale getirilir,
  • Koltuğunuzun ayakları mantolanır ve ambalaja hazır hale gelir.

Koltuk Döşeme için Bilmeniz Gerekenler

Genellikle koltuk ve kanepeleriniz bu gibi işlemlerden geçerek hazır hale gelmektedir. Koltuk döşeme için kullanılan malzeme kadar önemli ise bu işlemi yapacak olan ustaların kalitesi de yani zanaatkar olması da çok önem arz eder. Bu sebep ile gerek kullanılacak malzeme seçimi gerekse işlemi yapacak olan kadronun iyi seçilmesi gerekir. Diyarbakır’ da bulunan firmamız işinin ustası olan kaliteli ve uzman kadrosu ile koltuk ve kanepelerinizi baştan dizayn ederek size en iyi hizmeti sunuyor.

Bir Koltuğun Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Günümüz şartlarında bir koltuk takımının kalitesi markası ile anlaşılmaz. Gelişen teknoloji ile birlikte koltuk takımlarında el işçiliği gerektiren pek çok ayrıntı mevcut ve bu yüzden bu işlemler için fason üretime dönmüştür. Diyarbakır firmamız bünyesinde bulunan ekip arkadaşlarımız işinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Koltuk ve kanepeleriniz kaliteli kumaşlar ile dizayn edilerek çok bilinen ünlü markalardaki kanepe ve koltuklara dönüştürülmektedir. Siz de eskiyen ve modası geçmiş olan koltuk takımı ve kanepelerinizi uzman ellere bırakmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aktasdoseme.com  adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.