Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizKlasik Mobilya Döşeme

Koltuk döşeme aslında herkesin bildiği anlamda, imalatçı firma tarafından hazırlanmış olan metal veya ahşap koltuk ya da oturma grubu iskeletinin üzerine sünger kaplaması yapıldıktan sonra koltuk takımının tasarımına uygun olan kumaş ile kaplanıp son halini alması sürecine koltuk döşeme ya da koltuk kaplama adı verilmektedir. Klasik mobilya döşeme işlemi aslında oturma ünitesi ve koltukların süngerlenme ve üstüne geçirilen kumaş yolu ile son görünümüne sahip olması anlamı taşıdığı için koltukların dizayn ve stilini belirleyen en önemli aşamalardan biridir.

Diyarbakır’ da bulunan firmamızda çalışan uzman ekip arkadaşlarımız imalatçı firma tarafından hazırlanmış hazır ve yeni iskeletleri kaplayabildikleri gibi müşterilerine hazır var olan koltukların döşemesinin yenilenme ve yeniden dizayn edilme seçeneğini de sunmaktadır.  Firmamız sizden eski koltuklarınızı alıp onların üzerindeki eski, yıpranmış döşeme kumaşını ve artık dokusunu ve formunu kaybetmiş süngerleri çıkarır. Koltuk takımlarınızın metal ya da ahşap olabilen iskeleti üzerinde gerekli gördüğü tamir işlemlerini ve düzeltmelerini de yapmaktadır.

Klasik Mobilya Döşeme Hangi Durumlarda Uygulanır

  • Klasik mobilya takımlarınızın kaplamalarının uzun süreli kullanım yüzünden yıpranıp hasar gördüğü ya da kalıcı lekeler ile lekelendiği durumlarda,
  • Koltuk takımlarınızın süngerlerinin kullanımdan dolayı konforunu kaybettiği durumlarda,
  • Koltuk takımlarınızın modelini, desenini ve rengini değiştirmek istediğiniz durumlarda,
  • Odanızı yeniden dekore ettiğiniz zaman farklı bir oturma grubuna ihtiyaç duyduğunuz durumlarda,
  • Evinize ya da sadece bir odaya kısıtlı olan bir bütçe ile farklı bir tasarım yapmak istediğiniz zaman Diyarbakır’ da bulunan firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Klasik Mobilya Döşeme Firmamızın Sunduğu Seçenekler

Klasik mobilya döşeme sektörü yıllar içinde büyüyüp gelişme göstermiştir. Bu büyüme beraberinde sunmuş olduğu seçenekleri de arttırmıştır. Firmamız müşterilerine yüzlerce farklı desen, tasarım, doku ve renklere sahip dayanıklı kumaş türü ve seçeneği sunmaktadır.

Diyarbakır’ da eviniz veya ofisinizde eskimiş, yıpranmış ya da modası geçmiş koltuk takımlarınız bulunuyorsa firmamız ile iletişime geçerek koltuklarınız servislerimiz ile bulundukları yerden alarak onları yeniden dizayn edip bambaşka bir görünüme ulaştırıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey aktasdoseme.com  adresinden bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.