Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizKanepe Döşeme

Geniş servis ağımız sayesinde Diyarbakır’ ın hemen hemen her bölgesine ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Koltuk ve kanepeleriniz için ücretlendirme ise işinde tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Teslimat konusunda ise çok titiz bir çalışma ortaya koymaktayız. Ürünlerinizin zarar görmeden taşınması hususunda özellikle dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Sonuç olarak ise kanepe takımlarınız evinizden alınıp kumaş ya da deri döşeme işlemi gerçekleştirildikten sonra evinize ya da ofisinize servis araçlarımız ile size teslim edilmektedir.

Diyarbakır kanepe döşeme firmamızda her türlü kumaş ile kanepelerinizi kaplıyor onları bambaşka görünümler kazandırıyoruz. Kanepe döşeme konusunda en çok merak edilen konulardan bir diğeri de ne kadar kumaş satın alınacağı konusudur. Bu konuda net bilgi olmaksızın kanepelerinizin şekilleri ve özellikleri kullanılacak kumaş ölçüleri değişkenlik göstermektedir.

Dikim ve Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kanepe döşemede kullanılacak kumaş ürün tipine ve kullanım yerine göre değişkenlik gösterir.
  • Dikim sırasında standartlar dahilinde hareket edilir. Özellikle dikim sorunları ile karşı karşıya kalmamak için mümkün olan en ince iğne tercih edilir. İnce iğne sentetik olan ip ile birlikte kullanılmaktadır.
  • Dikiş tekniği ise kavramalı dikim tipi kullanılmaktadır. Dikişlerin açılma problemi ile karşı karşıya kalmamak için özellikle iplik ince ve sentetik kesik elyaf kullanmaktayız.

Dikiş Teknikleri Nelerdir?

Dikiş esnasında standartlar çerçevesinde hareket edilmelidir. Özellikle dikim sorunları ile karşı karşıya kalmamak için mümkün olan en ince iğne ve iplik kullanılır. Flok deri, suni deri dikimine uygun olan üçgen kesik uçlu iğneler tercih edilmektedir. Ürünlerinizin yapısının bozulmadan dikiş işlemi yapılmalıdır.

Dikiş açma sorunları ile karşılaşmamak için ipliğin türü, iğne tipi, iğne değişim süresi, birleştirme metodu, dikiş makine türü, dikiş tansiyonu ve cm vuruş sayısı tercihleri ortaya konulacak ürünler için oldukça önemlidir.

Diyarbakır’ da bulunan firmamızda kanepeleriniz kaliteli kumalar ile yeniden tasarlanarak mükemmel görünümlere ulaşır. Sizin ya da arkadaşlarınızın eskiyen ve modası geçmiş olan kanepelerinizi uzman ellere teslim etmek için daha fazla zaman kaybetmeyin Tek yapmanız gereken aktasdoseme.com adresinden bizimle iletişime geçmek.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.