Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

HizmetlerimizBerjerDöşeme

Salonlarımızın en şık parçalarından biri olan berjer, koltuk takımınızı aldıktan sonra uzun süre boyunca kullanmayı beklediğiniz ürünlerdir. Ama ne yazık ki bu mobilyaların iskeletleri uzun süre dayansa bile döşemeleri için aynı şeyi söylemek pek mümkün olmuyor. Kısa bir kullanımdan sonra yıpranma ve deformeler meydana gelebiliyor. Bu durum söz konusu olduğu zaman tüm mobilya takımınızı atmak yerine döşemelerini yenilemek sizin için hem karlı hem de pratik bir yöntem olacaktır.

Diyarbakır’ da koltuk döşeme işlemleriniz için bir firma bulmanız gerekecek. Peki döşeme işlemlerini hangi firmalar yapar? Her firma koltuk döşeme işlemini yapar mı? Berjer döşeme işlemi nasıl bir işlemdir? Sizler için bu soruların cevaplarını yazımızda bulabileceksiniz.

Berjer ve Koltuk Döşeme

Koltuk döşeme ve berjer döşeme işlemleri ile ilgilenen firma sayısı oldukça fazladır. Bu firmalar arasından doğru olanı seçmezseniz döşemeleriniz işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılır ve muntazam olmayan bir şekilde değiştirilir ve işlem sonucu ortaya düzensiz ve görüntüsü rahatsız edici koltuk takımları çıkar.

Bu gibi risklere girmeden doğru bir döşeme firması bulmak istiyorum diyorsanız. Diyarbakır’ da bulunan firmamız berjer döşeme, koltuk döşeme ve sandalye döşeme konusunda yardımcı olabilecek en iyi firma. Neden? diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.  Çünkü Diyarbakır’ da bulunan firmamız Türkiye’ nin incisi olan Diyarbakır’ ın en iyi ve profesyonel firmasıdır. En iyi firma olmamız bütçenizi asla etkilemez. Sizleri de düşünerek verdiğimiz fiyatlar sayesinde en kaliteli işlemi en uygun fiyatlar ile yaptırabileceksiniz.

Berjer Döşeme Hizmetimizin Ayrıcalıkları

Firmamız sadece berjer döşeme hizmeti ile sınırlı değildir. Firmamız ile çalışmaya karar verdiğiniz anda bize verdiğiniz adresinize hemen servis aracımızı yönlendiriyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey evinizde mobilyalarınızın değişime uğramasını beklemek olacaktır. Sıradan döşeme firmalarında asla bulunmayan ayrıcalıklı ve kaliteli döşeme hizmetlerimizden faydalanmak ve ortaya koyduğumuz mükemmel işlerimizi yerinde görebilirsiniz.

Diyarbakır’ ın döşeme konusundaki lider firması olarak iddia ediyoruz ki yenilenen koltuk takımlarınız yakınlarınız ve sevdikleriniz tarafından yeni alınmış koltuk takımlarından asla ayırt edilmeyecektir. Kaliteli hizmet ve son model koltuk takımlarına sahip olmak için aktasdoseme.com adresinden bizimle hemen iletişime geçin.

Neden Aktaş Döşeme ?

NedenBiz?

Neden Aktaş Döşeme ? Sorusunun cevabını bulacağınız bu yazımızı okuduktan sonra bizler ile iletişime geçmek için adeta zaman ile yarışacaksınız. İşte koltuk Sektörünün en kaliteli firması olduğumuzu kanıtlayan özelliklerimiz…

%100 Müşteri Memnuniyeti
Bizler Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Bir Şirketiz. Ticari Kaygıdan Uzak Çalışma Prensibimiz ve %100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Döşemecilik Sektöründe Faliyet Göstemekteyiz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Aktaş Döşeme Alarak Amacımız Müşterilerimizin Firmamıza Sadakatini Sağlamaktır. Bu Amaçla Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım ile Satış Öncesinde Olduğu Gibi Satış Sonrasında da Sorunlarınıza Çözüm Bulmaktayız.

Birinci Sınıf İşçilik
Aktaş Döşeme Olarak Amacımız Müşterilerimize Mobilya Sektöründe En Kaliteli Hizmeti sunabilmektir. Bu Amaçla Bünyemize Katmış Olduğumuz Ustalar Öncelikle Bir Takım Test Aşamalarından Geçirdikten Sonra Bizlerle Çalışmasına Karar Vermekteyiz.

Ücretsiz Nakliye ve Servis
Müşterilerinin Cebini Düşünen Bir Anlayış İle Hizmet Veren Aktaş Döşeme Sizlere Ücretsiz Nakliye ve Servis Hizmetleri Vererek Cebinizden Büyük Meblağların Çıkmasının Önüne Geçmektedir.

Garantili Hizmetler
Aktaş Döşeme Müşterilerin Hizmet Sürecinde Bir Mağduriyet Yaşamamaları Amacıyla Tüm Hizmetlerimizi Garanti Kapsamı Altına Alıp, Müşterilerilerin Kafasında Tek Soru İşareti Dahi Kalmamasını Sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar
Mobilya Sektörün En Köklü Firması Olduğumuzu Söylemiştik. 35 Yllık Tecrübemize Dayanarak Sahip Olduğumuz Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Kanıtlayan En Büyük Göstergedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Galeri

Yaptığımız
Bazı Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİBize Ulaş

Hafta İçi ve Cumartesi 08:00 - 20:00 Saatleri Arasında Hizmer Vermekteyiz.
Adres
Koşuyolu Sunay Cad Yavuzlar
Apt. Altı D.BAKIR
Telefon
0412 234 38 24
0536 728 75 41

Aktaş Döşeme 2021 CREATED BY  Yusuf Aktaş.